blog image
SARP ve SELİN için iyi ki ‘’İRENBE ‘’

Tekiner Ailesi ile İRENBE’nin tanışıklığı, dostluğu yıllar öncesine dayanıyor. Araya yıllar girmesine rağmen bizim için yerleri hep çok özel ve farklı olmuştur. Anneliğin dünyada yaşanabilecek en güzel duygu olduğunu ifade eden Sarp ve Selin’in Anneleri sevgili Ahu hanım,  tüm içtenliği ile bizlere yüreğini açtı.

Annelik nasıl bir duygu ?

Annelik dünyada yaşanabilecek en güzel duygu. Bence daha güzel bir duygu kesinlikle yok. Karşılık beklemeden sevdiğiniz ve sevginin karşılığını fazlası ile aldığımız melekler çocuklarımız. Dilerim, her isteyen bu duyguyu yaşasın.

Anne olunca hayatınızda neler değişti?

Tüm önceliğim çocuklarım oldu. Onlar olmadan önce zamanımı nasıl geçirdiğimi şimdi hatırlayamıyorum. Çocuklarım her şeyden önemli benim için. Gelecekte mutlu, başarılı ve iyi eğitimli olabilmeleri için tüm planlarımızı onlara göre yapıyoruz.

Çocuklarınızı kucağınıza ilk aldığınızda neler hissettiniz?

Çocuklarımı kucağıma ilk aldığımda yaşadığım duygu, büyük bir mutluluktu. Önce yaşadıklarım bana mucize gibi gelmişti. Anne olduğuma, böyle güzel bebeklerim olduğuna inanamamıştım. Daha sonra ise, annelik içgüdüsü ile koruma duygularım harekete geçti. Oğlumun ve kızımın doğduğu ilk gecelerde kimseye güvenemeyip ‘nefes alıyorlar mı ‘diye sabaha kadar uyumamıştım.

Her Annenin çocuklarıyla ilgili hayalleri vardır. Sizin çocuklarınız için dilekleriniz, umutlarınız, hayalleriniz nelerdir?

Çocuklarımın öncelikle çok mutlu olmalarını isterim. Mutlu oldukları yerde yaşasınlar, mutlu oldukları işleri olsun. Mutlu oldukları eşleri olsun. Onlar gibi iyi kalpli çocukları olsun. Hayat, üzülmek için çok kısa her şey mutlu olunca güzel. Ben yaşadığım sürece çocuklarımın mutlu olması için elimden geleni her zaman yapacağım.

İRENBE ile nasıl tanıştınız ? ne ifade ediyor size?

İrenbe ile 1994 yılında yakın arkadaşımın kızının doğumunda tanıştım. 2002 yılı Şubat ayında doğan oğlum Sarp’ın ve 2007 yılı Aralık ayında doğan kızım Selin’in doğumunu da sevgili doktorumuz Refik Keleş gerçekleştirdi. Tüm kontrollere büyük mutlulukla gidiyorduk eşimle. Verdikleri olumlu enerjiler, içtenlik, güven hiçbir kurumda yok. Tüm çalışanların, özellikle yönetici Nurten Hanım ve doktorumuz Refik Bey’in bizdeki yerleri çok özeldir. Hatta oğlumuz Sarp’ın göbek adı  ‘’Refik ‘’’tir.

  • Gönderiyi Paylaş
img