Korkmayın! Devam Edin!

Herkesin bir hikâyesi var. Çiftimizinde öyle...

Normal yollardan hamile kalabilen fakat gebeliği bir türlü devam etmeyen anne adayımız ve eşi, uzun arayışlar sonrasında İrenbe'ye seçtiler. Kafalarındaki soru işaretleri ile İrenbe'nin yolunu tutan  çiftimiz, doktorlarına duydukları güven ile bir yola çıkmaya işte o an karar verdiler. Uzun görüşmeler sonrasında aradıkları soruların cevabını bulan çiftin şimdi tek bir amacı vardı; sağlıklı bir bebek sahibi olabilmek...

Doktorunun verdiği ilaçlarla ilk birkaç ay normal yollardan bebek sahibi olmayı deneyen çifte, iki kez de aşılama yapıldı. Fakat sonuç negatifti.

Ama ailemiz umutlarını hiçbir zaman kaybetmedi. Bu sefer sıra tüp bebek tedavisine geldi. İlk denemeden sonra bir bebeği olacağı öğrenen anne adayımız, 7 haftalık hamileyken ne yazık ki bebeğini kaybetti. İkince deneme de istenilen gibi olmayınca çiftimiz 2 ay gibi bir dinlenme sürecinin ardından, 3. tüp bebek denemesi için yeniden İrenbe'nin yolunu tuttular.

Bu kez her şey çok güzel gitmişti. Çiftimz o güzel haberi sonunda aldılar; anne adayımız hamileydi... Keyifli geçen bir hamilelik sürecinin ardından oğullarına kavuşan mutlu çift, şimdilerde 'aile' olmanın keyfini çıkarıyor...

Kimi zaman zor, kimi zaman keyifli bir süreçten geçen annemşz tedaviye başlamak isteyen ailelere şu mesajı veriyor; Korkmayın devam edin!

 

Hikayenin tamamını annemizle yapmış olduğumuz röporajı yukarıda izleyebilirsiniz.

Hikayenin tamamını annemizle yapmış olduğumuz röporajı aşağıda okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

  • Gönderiyi Paylaş
img