Yurt Dışından Gelecek Hastalar İçin

Tüp Bebek Tedavinizi Neden Türkiye’de yaptırmalısınız?
Türkiye'de tüp bebek uygulamaları 80’li yıllardan itibaren bir çok Avrupa Ükesinden çok daha yüksek oranda başarı ile yapılmaktadır.
En güncel teknolojinin takip edilmesinin yanında bir önemli konu da, işin ekonomik boyutu.
Türkiye’de Dünyanın birçok Ülkesinde ki maliyetlerden çok daha ekonomik olarak uygulanmaktadır.


Neden İRENBE?
İRENBE 36 yıldır alanında Uzman ekibiyle on binlerce ailenin tüp bebek tedavisi ile çocuk sahibi olmasını sağlamış, İzmir’in ilk özel Tüp Bebek merkezidir. En son teknoloji ile kişiye özel tedavi yöntemi uygulanmakta ve gebelik oranlarında yüksek başarı sağlanmaktadır.
 

Tüp Bebek tedavi sürecinizi özetler misiniz?
Tüp bebek tedavi sürecini, bulunduğunuz Ülkede yapacaklarınız ve Türkiye’ye geldiğinizde yapacaklarınız diye ikiye ayırabiliriz. Anne veya babadaki soruna istinaden yaşadığınız Ülkede reçetelendireceğimiz ilaçları kullanarak Türkiye’deki tedavi sürecinize hazırlanabilirsiniz. 
Türkiye’de bulunmanız gereken süreçte de doktorunuzun belirlediği tedaviniz uygulanmakta ve bunun sonuçlanmasının ardından yaşadığınız Ülkeye dönebileceksiniz.


Tedavi için Türkiye’ye gelmeden yapılacaklar nelerdir?
Elinizdeki tüm tahlil ve raporları bize göndererek ve güncel olarak sizden talep ettiğimiz yeni tahlilleri bulunduğunuz Ülkede yaptırarak sonuçlarını bize ulaştırmanız yeterlidir. Biz bunları değerlendirip size reçetenizi ve ilaçlarınızı nasıl kullanacağınız hakkında bilgileri göndereceğiz.


Merkezimize ne zaman gelmelisiniz? Süreç nasıl devam edecek?
İlaç kullanımı sonrası sperm ve yumurta toplama aşaması doktorunuzun belirlediği tarihte yapılmalıdır. Bu yüzden ilaçlarınızın bitiminde doktorunuzun dediği tarihte Türkiye’de olmanız gerekmektedir. Ayrıca Yasal zorunluluk nedeniyle evli olduğunuza dair resmi belgelerinizi mutlaka getirmelisiniz. Bu belgeleriniz olmadan tüp bebek işlemi yapılmamaktadır.


 
 

Bir bebeğin dokunuşu ile değişen hayatların mimarı, İrenbe.

İrenbe ailesi olarak bu mutluluğu yakalamak için her zaman elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.